پمپ آب صنعتی اتا

پمپ آبا صنعتی اتا

پمپ آب صنعتی اتا ( پمپ آب سانتریفیوژ ) : در بین همه پمپ های آب یکی از پرمصرف ترین پمپ ها پمپ آب اتا می باشد . پمپ آب صنعتی اتا که به آن پمپ سانتریفیوژ هم می گویند از جمله پرفروش ترین پمپ ها در ایران است . پمپ صنعتی اتا فشار داخل خطوط آبرسانی و جابجایی سیالات را تقویت میکند .

برندEAGLE BRUGMANN
کشورهای سازندهآلمان
بدنهچدنی
_

پمپ آب صنعتی اتا

اطلاعاتی در مورد پمپ آب صنعتی اتا یا پمپ آب سانتریفیوژ

از آنجایی که پمپ آب صنعتی اتا سیالات معدنی و آلی خورنده را می توانند جابجا کنند در انواع صنایع مانند کارخانه های آب شیرین کن ، نیروگاه ها ، پالایشگاهها و کارخانه جات کاغذ سازی و … به کار میرود .

پمپ آب صنعتی اتا دارای بدنه پروانه و از جنس چدن   GG – 25  تولید میگردد . جنس شافت یا محور پمپ از نوع فولاد ST 60 – 2  می باشد.

ورودی و خروجی این پمپ ها فلنجی است و از شافت یکپارچه بهره نمی برندو توسط کوبله مستقیم با انواع موتور های الکتریکی و احتراقی ،متناسب با،سایز،نوع و اندازه پمپ شاسی می شوند.

انواع پمپ آب صنعتی اتا

الکتروموتورهای قابل کوپل با پمپ آب اتا سری 400 – 100   اتا پمپیران با قدرت های22 – 30 – 37 – 45 – (کیلووات) با تعداد دوران 1450 دور در دقیقه می باشد.

پمپ آب اتا سری400 – 100   اتا با دهانه ورودی DN 125 و دهانه خروجی DN 100 با تعداد دوران 1450 دور در دقیقه  توانایی تامین ارتفاع25 الی 57.5 مترستون آب و مقدار آبدهی  40 الی  200متر مکعب در ساعت  دارا می باشند.

پروانه پمپ سری 400 – 100  با قطر 404 میلیمتراز جنس چدن((GG – 25 ))  و سفارشی از جنس برنج تولید می گردد که با توجه به مقدار آبدهی لازم طبق جداول فنی قابل تراش بوده و طبق استاندارد تولیدی  پمپ 400 -100  اتا پمپیران تا قطر340 میلیمتر قابل تراش می باشد.

جنس پمپ آب صنعتی اتا

جنس شافت یا محور پمپ از نوع فولاد ST 60 – 2  می باشد

بهترین شرکت تولید کننده پمپ آب صنعتی اتا یا همان پمپ آب سانتریفیوژی شرکت ایگل بروگمن – EAGLE BRUGMANN می باشد ولی امروزه شرکت های متفرقه بسیاری هستند که این پمپ ها را با کیفیت بسیار پایین روانه بازار میکنند .

ساختار و عملکرد پمپ آب صنعتی اتا

پمپ سانتریفیوژ باپروانه های تک مکشهیک طبقه، دارای  اب بندهای مکانیکی و سیستم خنک کاری بر اساس استاندارد ISO5199،

جنس قطعات هیدرولیکی از آلیاژهای مقاوم به خوردگی و استحکام بالا بوده و برای استفاده در دورهای ۹۶۰، ۱۴۵۰ و ۲۹۰۰ دور بر دقیقه طراحی شده اند. به دلیل حنس خاص به کار رفته، این پمپ می توانند در صنایع تولید گاز و یا استخراج از دریا به منظور پمپاژ هیدروکربنها و نفت خام یا آب دریا استفاده شوند.

همچنین این الکترو پمپها دارای بالانس نیروهای محوری، حداقل بودن نیروهای شعاعی، حداقل بودن لنگی و انحراف محور، آسان بودن و کم بودن زمان تعمیر می باشد همچنین در زمان باز کردن پمپ، نیازی به باز کردن لوله های اتصال مکس و رانش نمی باشد.

شرکت تکنوپمپاژ یکی از بزرگتریت شرکت های ارائه دهنده انواع پمپ آب مانند : پمپ آب صنعتی طبقاتی  ، پمپ آب صنعتی اتابلوک  و انواع پمپ آب خانگی در ایران می باشد که انواع پمپ های الکتریکی و صنعتی را در برنده های مختلف و با ضمانت نامه اصلی و معتبر در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد . جهت هرگونه سوال در مورد نحوه خرید و یا سفارش پمپ آب با شماره 02133954900 تماس بگیرید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *