الکتروموتور موتوژن تبریز

الکتروموتور موتوژن تبریز

الکتروموتور موتوژن تبریز، در انواع تک فاز و سه فاز با بدنه های آلمینیومی و چدنی ، از تولیدات تخصصی شرکت موتوژن تبریز است که در سال 1353 کار خود را آغاز نمود. این شرکت علاوه بر به کارگیری نیوری متخصص ایرانی، از متریال و مواد برگرفته از منابع طبیعی داخلی نیز استفاده می کند.

برندموتوژن
کشورهای سازندهایران
بدنهچدنی ، آلومینیومی
_

الکتروموتور موتوژن تبریز

شرکت موتوژن

گلد الکتریک یا موتوژن امروزی، از بزرگترین قدرت های تولید انواع الکتروموتور در خاورمیانه است. این شرکت در سال 1353 آغاز به کار کرد و تا کنون نیز، رتبه یک تولیدات الکتروموتور در ایران را داراست. الکتروموتور موتوژن تبریز، علاوه بر مصارف خانگی، در جامعه مدرن و صنعتی امروز، کاربردهای صنعتی فراوانی نیز دارد.

مزایایی که الکتروموتور موتوژن تبریز بر دیگر نمونه های خارجی دارد شامل مواردی مانند ضمانت ، نمایندگی های در دسترس و استانداردهای بین المللی است.

ضمانت کالا یکی از مهمترین فاکتورهایی ست که خریدار در هنگام خرید به آن توجه می کند. دستگاه الکتروموتور در شرایط سختی کار میکند. گاهی فشار و حرارت در هنگام کار، باعث خرابی الکتروموتور می گردد. الکتروموتور موتوژن تبریز، به دلیل داشتن گارانتی معتبر و قابل اطمینان، انتخاب مناسبی برای مصرف کنندگان می باشد.

دریافت سرویس از سوی نمایندگی، بهترین و مطمئن ترین راه تعمیر دستگاه های صنعتی و تخصصی است. الکتروموتورها به علت وزن بالا و ابعاد بزرگ، بهتر است در محل تعمیر شوند. با مراجعه به نمایندگی الکتروموتور موتوژن، خدمات تعمیر را در سریع ترین حالت ممکن دریافت خواهید کرد.

شرکت موتوژن برای ساخت تولیدات خود، از استانداردهای بین المللی پیروی کرده و در این زمینه شرکتی پیش تاز و به نام است.

ویژگی ها و انواع الکتروموتور موتوژن تبریز

شرکت موتوژن تبریز تعداد زیادی الکتروموتور تولید می کند. نوشتن درباره همه آن ها از حوصله این مطلب خارج است اما می توانید با برخی از آن ها و ویژگی های کلی آن ها در اینجا آشنا شوید.

از انواع الکتروموتور موتوژن تبریز، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

الکتروموتور تک فاز خازن دائم: در ساخت این دستگاه، موتوژن از استانداردهای ICE34 ، درجه حفاظت IP54، کلاس حرارتی F، فرکانس 50 HZو روتور قفسه سنجابی و همچنین ولتاژ 220 ولتی استفاده می کند.

الکتروموتور ترمز دار: در ساخت این دستگاه، از درجه حفاظت IP54، کلاس حرارتی F، فرکانس 50 HZو روتور قفسه سنجابی و همچنین ولتاژ 380 ولتی استفاده شده است. نوع ترمز به کار گرفته، معناطیسی ست که امکان کنترل بهتر ترمز را فراهم می کند.

الکتروموتور تک فاز صنعتی دو خازنه: این الکتروموتور نیز مطابق استانداردهای ICE34 ، درجه حفاظت IP54، کلاس حرارتی F، فرکانس 50 HZو روتور قفسه سنجابی و همچنین ولتاژ 220 ولتی ، مناسب برای کار دائم ، تولید می شود.

 

الکتروموتور کولری : از این الکتروموتور برای به چرخش درآوردن فن های کولر آبی استفاده می گردد. جنس بدنه این الکتروموتور، فولاد است و برای جلوگیری از خوردگی، یک لایه رزین روی آن قرار می دهند. برای تولید این نوع، از فریم 56 ، همچنین روتور قفسه سنجابی و درجه حفاظت IP22 استفاده می شود.

الکتروموتور موتوژن بدنه چدنی: توضیحات کامل را در موتوژن بدنه چدنی بخوانید.

الکتروموتور سه فاز آلومینیومی تک دور و دو دور: الکتروموتورهای موتوژن تبریز تک دور و دو دور، هر دو دارای پوسته ای آلومینیومی هستند. مطابق با استانداردهای ICE34 تولید می شوند. دارای فن های خنک کننده هستند و برای کار دائم مناسبند. دارای درجه حفاظتی و کلاس حرارتی استاندارد بوده و در فرکانس 50 هرتز به بازار عرضه می شوند.

مطلب پیشنهادی : الکتروموتور Leroy Somer .

تنها تفاوت این دو الکتروموتور، تعداد دور ان هاست که برای کاربردهای خاص جداگانه استفاده می شوند.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *