الکتروموتور WEG چدنی

الکتروموتور WEG چدنی

WEG، نامی آشنا در میان تولید کنندگان الکتروموتور در دنیاست. در سال 1961، این شرکت توسط بنیانگذاران آن در شهر جاروگا دو سول در کشور برزیل تاسیس شد. این برند تولید کننده الکتروموتورهای معمولی و ضد انفجار است.

برندWEG
کشورهای سازندهبرزیل
بدنهچدنی
_

الکتروموتور WEG چدنی

الکتروموتور WEG چدنی

تولیدات وگ، از جمله الکتروموتور WEG چدنی، در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و امروزه این برند، از جمله برندهای معتبر در دینام ها شناخته می شود.نمایندگی های فروش محصولات الکتروموتور  در ایران وجود دارند. گروه تکنوپمپاژ نیز، به عنوان نمایندگی فروش الکتروموتورهای WEG در ایران، فعالیت می کند. شما می توانید برای کسب اطلاعات از آخرین قیمت ها و مدل ها، با ما تماس بگیرید.

الکتروموتورهای WEG در صنایع بزرگی مانند صنعت پتروشیمی، به عنوان موتور ضدحریق، کاربردهای حیاتی دارد. به بیان دیگر، این دستگاه ها، جزو اجزای اساسی در چنین صنایعی محسوب می شود. فعالیت های آغازین WEG مربوط به تولید موتورهای الکتریکی، محصولات کالای اتوماسیون صنعتی، انواع قطعات الکتریکی و الکترونیکی مانند ترانسفورماتورهای توزیع برق، می باشد. اما با گذشت سال ها از فعالیت این گروه صنعتی، با تلاش نیروهای ماهر و متخصص، همچنین تدابیر مدیران، امروزه شرکت WEG به عنوان سازنده انواع الکتروموتور دارای شهرت جهانی است.

انواع مدل های الکتروموتور WEG  چدنی

  1. الکتروموتورهای سری w22 برند WEG، کارایی بالایی دارند. این الکتروموتورهای دارای کلاس حفاظتی IP55، فن خنک کننده بیرونی ،فریم چدنی IE4 و توان خروجی 3 تا 355 کیلووات می باشند. فن خروجی اجازه گردش هوای بیرون در داخل الکتروموتور را نمی دهد. در واقع این فن، با مکش هوای بیرون، موتور را خنک نگه می دارد. در زیر مشخصات فنی این مدل را می بینید.
مدل IE4/W22
توان 3-355KW
نوع آسنکرون
تکنولوژی فریم چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز

 

  1. الکتروموتورهای سری W22 با فریم چدنی IE3 نیز دارای قابلیت های کاربردهای زیادی می باشند. از جمله موارد استفاده این دستگاه ها عبارتند از : آسانسورها، ماشین های گریز از مرکز، تسمه نقاله، آسیاب، پرس ها، تجهیزات بسته بندی و … . در ادامه جدول مشخصات فنی این مدل را خواهید دید.
مدل IE3/W22
توان 0.12-500KW
نوع آُسنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز

 

  1. مدل دیگر از سری الکتروموتورهای W22، بدنه چدنی IE2 هستند. توان خروجی این دستگاه ها ، همانند IE3، 12 تا 500 کیلووات می باشد. این مدل دارای کلاس حرارتی F هستند و در دستگاه هایی نظیر پمپ ها، تسمه های نقاله، فن ها و دستگاه های سنگ کشن ، کاربردهای فراوان دارند. مشخصات فنی این مدل را در ادامه بخوانید.
مدل IE2/W22
توان 0.12-500KW
نوع آسنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز

 

  1. الکتروموتور بدنه چدنی IE1 از سری W22، دارای کاربرهای مشابه فریم چدنی های IE2، IE3 و IE4 می باشد. جدول زیر حاوی اطلاعات فنی این دستگاه می باشد.
مدل IE1/W22
توان 0.12-500 KW
نوع آسنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز

 

  1. الکتروموتور WEG چدنی سری W22 دارای دمای محیطی 40 درجه سلسیوس و کلاس حرارتی H می باشند. همانطور که پیش تر، برای دیگر مدل های این سری گفته شد، کاربردهای الکتروموتورهای سری W22 در تجهیزات بسته بندی، ماشین های گریز از مرکز، آسیاب، نقاله، آسانسورها، دستگاه های سنگ سکن، فن ها، پمپ ها و دستگاه های پرس ، بسیار چشمگیر می باشد. مشخصا فنی این سری را در جدول زیر می بینید.
مدل W22
توان 90-440 KW
نوع آُسنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز

 

  1. یکی دیگر از محصولات وگ، الکتروموتور WEG چدنی سری HGF، می باشند. هزینه کم، عملکرد بالا، مناسب برای محیط های سخت و قدرتی از جمله مزایای الکتروموتور سری HGF به شمار می آید. توان خروجی برای این سری، 93 تا 3000 کیلووات است. جدول زیر حاوی مشخصات فنی الکتروموتور WEG سری HGFمی باشد.

 

مدل HGF
توان 93-3000 KW
نوع آسنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز
تعداد قطب ها 2,4,6,8,10,12
اندازه قاب 5006/7/8T to 9606/10
فرکانس 60HZ
ولتاژ 380-6600 V
کلاس حرارتی F
درجه حفاظت IP55
روش خنک کاری TEFC-IC411

 

  1. جدول مشخصات الکتروموتورهای WEG مدل WQuattro را در زیر می بینید.
مدل WQuattro
توان 0.37-7.5 kw
نوع سنکرون
تکنولوژی بدنه چدنی
مشخصه الکتریکی سه فاز
تعداد قطب ها 2,4,6,8,10,12
سیست حفاظتی F

همچنین، می توانید اطلاعات مفیدی از الکتروموتور برند الکتروژن را در الکتروژن و برند VEM را در الکتروموتور فلنج دار VEM مطالعه کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.